İçeriğe atla

Hakkımızda

Hakkımızda
Firmamız 1995 yılından beri sektörde var oluşunun ardından 2002 yılında 7-24 Tesisat; adı ile su tesisatı alanında kurulmuş 2003 yılından bu yana ise son teknoloji tıkanıklık açma robot sistemleri ve kanal görüntüleme cihazları ile kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Firmamız profesyonel personeli ve son teknoloji cihazlarla marmara bölgesinin tüm il ve ilçelerine 7/24 saat kesintisiz hizmet vermekte olup merkez ofis avrupa bölgesinde Bahçelievler Anadolu yakasında ise Ümraniye olmak üzre 4 ayrı nokta da bayiliğimiz ve ofislerimizle hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu bir hizmet anlayışı güden 7-24 Tesisat ve Kanalizasyon; sektörde yenilikçi ve öncü tutumu ile ön plana çıkmaktadır.

7-24 Tesisat; dinamik, değişime ayak uyduran, kalite ve teknolojiye önem veren, verimliliği esas alan, müşteri odaklı,üstün teknoloji sermayesinden yararlanan ve gelir getirmeyi hedefleyen, öncülük ve sosyal sorumluluk bilincinde bir firmadır.

Hizmet verdiğimiz bölümler

1-) tuvalet tıkanması gibi sorunlarda tuvalet tıkanıklığı açma
2-) lavabo tıkanması gibi sorunlarda lavabo tıkanıklığı açma
3-) tıkalı pimaş açma gibi sorunlarda pimaş açma işlemi uygulanır.

Bu kavramda; 7-24 Tesisat ve kanalizasyon bünyesinde bulunan lavabo tıkanması müşteri ihtiyaçlarını tatmin edecek kalitede hizmet sunmak ve ürünlerinde çevreyi korumak felsefesiyle kendi kültürünü yaratmaktadır. Kaliteli cihazlar konseptini, kaliteli hizmet kavramıyla birleştiren 7-24 Tesisat hizmet sonrası servis sürecinde bu kalite anlayışını devam ettirmektedir.

Hemen Ara

Tıkanıklık Açma